Haydi KartNFC Kartvizit Oluştururken Dikkat Edilmesi GerekenlerDijital KartvizitNFC Kartvizit Oluştururken Dikkat Edilmesi Gerekenler

NFC Kartvizit Oluştururken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu konuda kartvizit oluşturma konusunda bazı bilgiler sağlıyor olacağız.

Kartvizit oluşturmak, birçok insanın önem göstermesi gerektiği bir konu. Kullanıcılar, ister fiziksel ister dijital olsun kartvizit üzerine bilgileri eklerken bazı detaylara dikkat etmeli. HaydiKart, nfc kartvizit sunan firmalardan birisi olarak insanların karşısına çıkarken bununla birlikte kartvizit oluşturma konusunda onlara harika olanaklar tanıyor. Peki bir kullanıcı, kartvizit oluşturma konusunda nelere dikkat etmeli? Gelin hep beraber bu konuyu ele alalım.

Kartvizit Oluştururken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Size kartvizit lazım olduğunu düşünelim. Bunun için HaydiKart dijital kartvizit başvurusu yapmak istiyorsunuz. Bu konuda dikkat edilmesi gereken şey tasarım olmakta. Kartvizit tasarımı için web sitesi, 18 farklı varyasyon ile müşterilerinin karşısında yer almakta. İnsanlar, bu varyasyonlar arasından istediğini seçerek bu şekilde kendi beğendiği bir stile sahip oluyor. Şunu ifade edelim ki firma, sunmuş olduğu farklı stiller arasından hepsini özenli bir şekilde kullanıcılarla buluşturduğu için hangisini seçerseniz seçin olağanüstü performans almak mümkün oluyor.

Kartvizit oluştururken dikkat edilmesi gerekenler arasında daha pek çok şey açıklanabilir. Bunlardan birisi isim ve unvan olmakta. Dijital bir kartvizit üretirken isim ve unvan büyük bir önem taşıyor. Bu iki ifadenin kartvizitte yer edinmesi gerekir. Bazı kullanıcılar kartvizit üzerine bu ikisinden birini yazmayı unutabilir. Olayın aslına bakarsak isim, kartviziti inceleyip kartvizit sahibi ile iletişime geçmek için önemli olurken unvan, iletişimde rol oynayabilir. Bundan dolayı kartvizitte isim ile birlikte unvana da yer verilmeye özen göstermek gerekiyor.

HaydiKart ile birlikte kartvizit geliştirirken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu bilgilerin doğruluğu. Bazı kişiler, kartvizit eklerken hata yapabiliyor. Fiziksel bir kartvizit olduğu takdirde bu hatanın geri dönüşü bulunmaz fakat dijital kartvizit için durum daha farklı. Hataya karşı alınabilecek önlemlerden birisi profil hazırlandıktan sonra tekrardan kontrol sağlamak. Eğer hatalı bilgiler mevcut ise bu bilgileri düzeltmek yeterli olur.

Bir kartvizitte olmazsa olmaz bilgiler arasında iletişim, adres ve web sitesi bilgileri yer alıyor. İletişim ve adres bilgileri her ne kadar eklenen bilgiler arasında bizlerin karşısına çıkıyor olsa da buna ek olarak web sitesi de gelişen teknoloji ile beraber artık bir zorunluluk haline geldi. Eğer kurumsal bir firma yönetiliyor ise firmanın bir web sitesi olması ve bu siteyi verimli hale getirmesi, müşteri kazanması konusunda önemli bir yatırım demek. Kartvizit oluştururken dikkat edilmesi gerekenler arasında özetle web sitesi, iletişim bilgisi ve adres bilgisine dikkat etmek de yer almakta.

Fiziksel kartvizitler, genellikle iletişim bilgilerine yer verirken artık günümüzde sosyal profiller de ön plana çıkmaya başladı. Dijital kartvizitler ile birlikte bir kullanıcı, YouTube, Facebook, Twitter veya Instagram gibi pek çok sosyal medya bağlantısını profiline rahatlıkla ekleyebilir. HaydiKart, bu konuda önemli bir ayrıcalığa sahip.

Kartvizit tasarımı ile ilgili önemli bir yere sahip bir diğer husus kurumsal bilgilere yer verilmesi gerektiği. Kartvizit tasarımı sırasında bir kullanıcı, kurumsal bilgilere yer vermeli ki o kullanıcı hakkında önemli bilgilere erişilebiliyor olsun. Örneğin LinkedIn profilinin kartvizit üzerinde yer alması, kişinin kurumsal hayatı yani kariyeri hakkında insanlara bilgi sağlar. Bunun dışında kurum hakkında bilgilere de kartvizit içinde yer verilebiliyor. Dijital kartvizit, sınırsız alan desteği sayesinde istenilen her bilginin bulunabileceği bir alan. Buna ek olarak para gönderme amacıyla banka hesabı bilgilerine de önem gösterilmesi gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haydi, Haydi Kart'ı kullanmaya başla

Dijital kartvizit dünyasına Haydi Kart ile adım at, sınırsızca paylaşmanın ve Haydi Kart avantajlarının tadını çıkar.

7 gün ücretsiz deneme, kredi kartı gerektirmez.

Haydi Kart’ı, NFC teknolojisi kullanan akıllı telefona yaklaştırarak tüm bilgilerini paylaşabilirsin.

© 2023. Tüm hakları saklıdır. Vamos Dijital Ofis.

Start for free.

Nunc libero diam, pellentesque a erat at, laoreet dapibus enim. Donec risus nisi, egestas ullamcorper sem quis.

Let us know you.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar leo.