Haydi KartHaydi Kart ile Yapılabilecek ŞeylerDijital KartvizitHaydi Kart ile Yapılabilecek Şeyler

Haydi Kart ile Yapılabilecek Şeyler

HaydiKart ile yapılabilecek şeyler merak edilen bir konu olarak okurların karşısına çıkmakta. Bu konuda sizlere bilgiler vermek isteriz.

Günümüzde büyük bir öneme sahip olan kartvizitler, kullanıcıların kendisi hakkında bilgi vermesine imkan tanıyor. Fiziksel kartvizitler artık yerini dijital kartvizitlere bırakmaya başladı. HaydiKart, dijitalleşme konusunda önemli bir adım atarak insanlara bu konuda hizmet sunuyor. HaydiKart ile birlikte dijital kartvizit sahibi olmak isteyen bir kişi pek çok şey gerçekleştirebilir. Bu konuda öncelikli olarak bu kartın kullanım alanlarından, sonrasında yapılabilecek şeylerden örnekler veriyor olacağız. Umarız sizin için faydalı bir içerik olur.

HaydiKart Kullanım Alanları

HaydiKart, pek çok alanda kullanımı mümkün olan bir dijital kartvizit olmakta. Bu kartvizit ile birlikte kullanıcıların elde edebileceği kullanım alanlarını şu şekilde açıklayabiliriz:

 • İnsanlara kişisel bilgileri paylaşmak
 • Sosyal medya hesaplarını yayınlamak
 • Firma bilgileri ve finans bilgileri ile birlikte müşterilere bilgi vermek
 • Avukatlar ve mali müşavirler için vekaletname bilgilerini göstermek
 • İşbirliği yapmak isteyenler için bazı bağlantılar sağlamak

HaydiKart ile Yapılabilecek Şeyler

HaydiKart ile birlikte kullanıcıların yapabileceği pek çok şey mevcut. İlki ile başlamak istiyoruz. İlk olarak bu bilgilerin müşteriler dışında müşteri olmayan bir kişiye de paylaşmanın mümkün olmasından söz edelim. Karşı taraftaki insan bir müşteri, bir arkadaş veya farklı bir kişi olabilir. Bu doğrultuda kişinin işine yarayacak olan bilgiler genellikle kişisel bilgiler veya sosyal profiller olmakta. Çünkü karşı taraftaki kullanıcı, senin hakkında daha fazla bilgiye sahip olmaya çalışabilir. Örnek vermek gerekirse arkadaşına sosyal medya hesaplarını paylaşmak istiyorsun ve bunu tek tek yapmak istemiyorsun. Bunun için yapılması gereken şey dijital kartvizit bağlantısını göndermek. Bu şekilde sosyal medya hesaplarına erişim sağlanabilir.

HaydiKart ile yapılabilecek şeyler arasında firma müşterisine firma bilgilerini paylaşmak da bulunmakta. Bazı durumlarda müşteri, fatura bilgilerine ihtiyaç duyabilir. Bu doğrultuda fatura bilgilerinin paylaşılması önemli bir avantaj sağlar. Kişi, bazen bilgileri tam olarak hatırlamayabilir. Bu şekilde bilgilerin hızlı bir şekilde ulaşılmasına olanak tanıyabilir. Örnek vermek gerekirse bir müşteri, firma hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyor. Bu doğrultuda firma bilgilerinin yer aldığı QR kod, müşteriye sunulur ve müşteri, bu şekilde firma hakkında detaylı bilgi alabilir.

Bu hizmet ile birlikte yapılabilecek bir diğer şey finans bilgilerinin paylaşılabiliyor oluşu. Bazı kullanıcılar, finansal bilgilerini aklında tutmakta zorlanabilir. Özellikle birden fazla hesap var ise bu konuda yapılabilecek en doğru şey dijital kartvizitten yararlanmak olacak. Dijital kartvizitte bulunan finans bilgileri kategorisinde çeşitli banka hesabı bilgileri eklenebiliyor. Örneğin bir müşteri, size para gönderecek. Hemen müşteriye profil bağlantısı veriliyor. Müşteri, buradan finansal bilgilere erişiyor ve bu şekilde istediği banka hesabına para gönderebiliyor.

Kullanıcılar HaydiKart ile yapılabilecek şeyler arasında avukatlara ve mali müşavirlere bilgiler de gönderebilir. Örneğin vekaletname bilgilerinin bir avukata veya mali müşavire paylaşılması gerekiyor. Bu konuda yapılması gereken şey hemen HaydiKart ile hazırlanan dijital kartviziti gerekli kişiye göndermek. Bu işlemin sonrasında kişi, vekaletname hakkında detaylı bilgiye sahip olabiliyor. Bu şekilde konu çözülmüş oluyor.

Bu kartların daha pek çok kullanım amacı bulunmakta. Kartların bir diğer kullanım alanı olarak işbirliği bağlantılarından söz edebiliriz. Bir kullanıcı, bu kartlardan yararlanırken işbirliği yapmak istediği bir kişi için de profil bağlantısını yayınlayabiliyor. İşbirliği bağlantıları kategorisi sayesinde kullanıcı, kendi işbirliği bağlantılarını buraya ekleyebilir ve sonrasında işbirliği yapmak isteyen kullanıcılara bu bağlantıları hızlı bir şekilde paylaşabilir. Bu konuda da oldukça başarılı bir yapı sunan HaydiKart, müşterileri için elinden gelen desteği vermeye gayret ediyor.

HaydiKart Özellikleri

HaydiKart, dijital kartvizit teknolojisi sunan bir yapıya sahip. Bu kartın sunduğu özelliklerden birisi QR ve NFC desteğine sahip oluşu. Bu sayede kullanıcılara hızlı bir şekilde profil bağlantısı paylaşmak mümkün oluyor. Buna ek olarak QR ve NFC ile uğraşmak istemeyenler için profil bağlantısını kopyalayıp başkasına gönderme özelliği de mevcut olmakta.

Uygulama ile birlikte kullanıcılar şu kategorilerde veri ekleyebiliyor:

 • Kartvizit bilgileri
 • Sosyal profiller
 • Firma bilgileri
 • Finans bilgileri
 • Vekaletname bilgileri
 • İşbirliği bağlantıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haydi, Haydi Kart'ı kullanmaya başla

Dijital kartvizit dünyasına Haydi Kart ile adım at, sınırsızca paylaşmanın ve Haydi Kart avantajlarının tadını çıkar.

7 gün ücretsiz deneme, kredi kartı gerektirmez.

Haydi Kart’ı, NFC teknolojisi kullanan akıllı telefona yaklaştırarak tüm bilgilerini paylaşabilirsin.

© 2023. Tüm hakları saklıdır. Vamos Dijital Ofis.

Start for free.

Nunc libero diam, pellentesque a erat at, laoreet dapibus enim. Donec risus nisi, egestas ullamcorper sem quis.

Let us know you.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar leo.