Haydi KartHaydi Kart ile Paylaşım YapmaDijital KartvizitHaydi Kart ile Paylaşım Yapma

Haydi Kart ile Paylaşım Yapma

HaydiKart ile paylaşım yapma konusu bazı müşterilerin merak ettiği bir olay olabilir. Bu konuda bu kartın nasıl yayınlandığını açıklayacağız.

Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle çeşitli imkanlar sağlanmaya başladı. Bu imkanlardan birisi de kartvizit uygulamalarının gelişmesi üzerinde gerçekleşti. Önceden bir kişi, kartvizit paylaşmak istediğinde elden fiziksel bir kart veriyordu. Bu şekilde kartvizit kullanımı geçmişten günümüze kadar yaygınlaşmış olsa da artık dijital kartvizitler yer alıyor. Bu kartvizitler, doğayı korumasıyla da bilinmekte. Peki dijital bir kartvizite sahip olduktan sonra bu kartvizitler nasıl kullanılıyor? Gelin hep beraber öğrenelim.

HaydiKart ile Paylaşım Yapma Yolları

Kamerayı Kullanma

HaydiKart ile birlikte kullanıcılar, kamera ile bilgilerini paylaşmak isteyebilir. Bildiğiniz üzere fiziksel kartvizitlerde çok bilgi yer almaz, genellikle temel bilgilere yer verilir. Bu bilgiler isim, soyisim, adres ve telefon numarası gibi bilgiler olurken dijital kartvizit, birden çok bilgiye olanak tanıyabilir. Bundan dolayı kullanıcılar bu tür kartları tercih edebilir. Eğer kamerayı kullanarak dijital kartvizite ulaşılmak isteniyor ise bunun için QR kod desteğine sahip bir kamera uygulaması gerekir. Normal kamera, QR kod desteklemiyor ise farklı bir araç kullanımı sağlanabilir.

QR kod destekli kamera uygulaması başlatıldıktan sonra QR kodun okutulması gerekir. QR kod okutulduktan sonra dijital kartvizit ile ilgili bilgiler ortaya çıkıyor. Bu şekilde kartvizit ile ilgili detaylı inceleme yapılabiliyor. Kullanıcı, eğer farklı bir kullanıcıya bu bilgileri göndermek istiyor ise QR kodu paylaşması yeterli oluyor.

İnternet Ağını Kullanma

HaydiKart ile paylaşım yapma konusunda merak edilen bir diğer şey internet ağının kullanılarak nasıl bilgi paylaşımı yapıldığı. Üç farklı yöntem ile kartvizit yayınlamayı mümkün hale getiren bu kart, internet ortamında da yayınlamayı mümkün kılmakta. Aslına bakarsak bu özellik, üst başlıkta anlattığımız özelliğe oldukça benziyor. Yapılması gereken şey karşı taraftaki kullanıcıya QR kod gönderip bu kodu okumasını sağlamak. Bu şekilde kullanıcı, dijital kartvizite eriştikten sonra gerekli bilgileri alabiliyor.

Profil Bağlantısını Yayınlama

Bazı kullanıcıların aklındaki sorulardan birisi QR kod yerine bağlantı ile birlikte bilgileri yayınlamak. Başkasına bilgileri paylaşırken QR kod atıldığı takdirde eğer karşı taraftaki kişinin QR kod tarayıcısı bulunmuyor ise onun bu bilgilere erişmesi uğraştırıcı olabilir. Bundan dolayı yapılabilecek doğru şeylerden birisi bağlantı atmak oluyor. Bunun için profil bağlantısı kopyalanmalı ve sonrasında istenilen kişiye bu bağlantı atılmalı. Bu şekilde dijital kartvizite hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor.

HaydiKart Hakkında Bilgi

Birçok kullanıcı HaydiKart ile paylaşım yapma konusunda bilgi sahibi olmaya çalışırken bununla beraber bu kartın ne olduğu hakkında ve özellikleriyle ilgili bilgi almaya da çalışabiliyor. Kısaca bahsetmek gerekirse HaydiKart, günümüz teknolojisine uygun olarak geliştirilen dijital bir kartvizit. Belirli bir ücret ile üretilen bu kart, banka kartı gibi bir görünüme sahip olurken NFC ve QR kod desteği ile birlikte geliyor. Yeni nesil dijital akıllı bir kartvizit modeli olan HaydiKart, pek çok özelliği bünyesinde barındırıyor.

Kartın sunmuş olduğu özelliklerden birisi rehber kaydı imkanı sağlaması. Profilin sağ üst köşesindeki rehbere ekleme butonu ile birlikte bilgiler akıllı telefon rehberine eklenebiliyor. Bir diğer özellik QR kod ile kurulum desteği. Kullanıcılar, zarftaki QR kod sayesinde hızlı bir şekilde profil oluşturmaya başlayarak hemen profilini arkadaşları, müşterileri veya diğer kullanıcılar ile paylaşabiliyor. Genel özellikleri şu şekilde ifade edebiliriz:

  • Kartvizit bilgilerinin yer aldığı alan
  • Sosyal profiller
  • Firma bilgilerinin bulunduğu kısım
  • Finans bilgileri
  • Vekaletname bilgileri
  • İşbirliği kısmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haydi, Haydi Kart'ı kullanmaya başla

Dijital kartvizit dünyasına Haydi Kart ile adım at, sınırsızca paylaşmanın ve Haydi Kart avantajlarının tadını çıkar.

7 gün ücretsiz deneme, kredi kartı gerektirmez.

Haydi Kart’ı, NFC teknolojisi kullanan akıllı telefona yaklaştırarak tüm bilgilerini paylaşabilirsin.

© 2023. Tüm hakları saklıdır. Vamos Dijital Ofis.

Start for free.

Nunc libero diam, pellentesque a erat at, laoreet dapibus enim. Donec risus nisi, egestas ullamcorper sem quis.

Let us know you.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar leo.