Haydi KartDijital Kartvizit FiyatıDijital KartvizitDijital Kartvizit Fiyatı

Dijital Kartvizit Fiyatı

Dijital kartvizit olarak bizlerin karşısına çıkan HaydiKart fiyatı ile birlikte pek çok müşterinin merak ettiği bir konu olmakta.

Geçmişten bu yana insanlar, birbirleriyle iletişim kurmak adına kartvizit yöntemini kullandı. İlk olarak yüz yıllar öncesinde kullanılan bu yapı, insanların birbirlerine not bırakması için yer alırken günümüze doğru adres ve telefon gibi bilgilerin yer verildiği bir sistem haline dönüştü. Artık teknolojinin de ilerlemesi ile beraber kullanıcılar, dijital kartvizit sisteminden faydalanarak insanlarla pratik bir şekilde iletişim kurabiliyor. Dijital kartvizit konusunda etkili bir yapı sunan HaydiKart, uygun fiyatlı bir şekilde bu dünyanın kapılarını açıyor.

HaydiKart Nedir?

HaydiKart fiyatı konusunda bilgi sağlamadan önce bu kartın ne olduğundan bahsederek söze giriş yapalım. HaydiKart, dijital kartvizit sunmak için tasarlanan bir teknoloji sunuyor. Bu kart ile beraber fiziksel kartvizit ile yapılabilecek şeylerden daha fazlası sağlanabiliyor. Örneğin fiziksel olarak yer alan bir kartvizit için binlerce basmak gerekebilir. Ayrıca bu kartvizitler cep boyutunda olacağı için yeterli alan bulunmaz. Dijital kartvizit burada devreye girer ve insanların sınırsız bir şekilde bilgi eklemesini sağlayabilecek sisteme ev sahipliği yapabilmesine olanak tanır. Özetle dijital kartvizit, dijital imkanlardan yararlanır.

HaydiKart Ne İçin Kullanılır?

Kullanıcılar, HaydiKart için bu kartın ne amaçla kullanıldığını da merak edebiliyor. Bu konuda da bir miktar bilgi sahibi olmak gerekiyor. HaydiKart, dijital kartvizit olarak geçiyor. Yani kullanıcılar, müşterilerine veya arkadaşlarına kart vermiyor, bunun yerine dijital bir kartvizit vermiş oluyor. Bu kartvizite internet ortamından ulaşılabiliyor. Dijital kartvizite ulaşan insanlar, bu kartviziti inceleyerek kişi hakkında detaylı bilgi sahibi olabiliyor. Her ne kadar işlemler dijital olsa da kullanıcı, bazı özelliklere sahip fiziksel bir karta sahip oluyor. Banka kartı benzeri bu kart sayesinde insanlara dijital kartvizit sunulabiliyor.

HaydiKart Özellikleri

İnsanlar, HaydiKart fiyatı hakkında bilgi almadan önce bu kart ile ilgili bazı özellikler hakkında da bilgi sahibi olmalı. Bu kartın özellikleri arasında sahibine fiziksel ve teknolojik bir kart verilmesi yer alıyor. Kart sahibine verilen fiziksel kartın amacı, insanlara hızlı bir şekilde paylaşım sağlayabilmek. Kartın özellikleri arasında QR kod ve NFC desteği barındırması yer almakta. Örneğin NFC sayesinde bu desteğe sahip olan cihazlar bu kartın profiline hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Bunun yanı sıra NFC desteği olmayan cihazlar ise profil bağlantısı veya QR kod ile profile erişim sağlayabilir.

HaydiKart, 6 farklı kategoride insanlara bilgi dağıtıyor. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kartvizit bilgileri
  • Sosyal profiller
  • Firma bilgileri
  • Finans bilgileri
  • Vekaletname bilgileri
  • İşbirliği bağlantıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haydi, Haydi Kart'ı kullanmaya başla

Dijital kartvizit dünyasına Haydi Kart ile adım at, sınırsızca paylaşmanın ve Haydi Kart avantajlarının tadını çıkar.

7 gün ücretsiz deneme, kredi kartı gerektirmez.

Haydi Kart’ı, NFC teknolojisi kullanan akıllı telefona yaklaştırarak tüm bilgilerini paylaşabilirsin.

© 2023. Tüm hakları saklıdır. Vamos Dijital Ofis.

Start for free.

Nunc libero diam, pellentesque a erat at, laoreet dapibus enim. Donec risus nisi, egestas ullamcorper sem quis.

Let us know you.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar leo.