Haydi KartDijital Kartvizit Bilgileri Neler?Dijital KartvizitDijital Kartvizit Bilgileri Neler?

Dijital Kartvizit Bilgileri Neler?

Dijital kartvizit bilgileri neleri içeriyor? Bu konuda bu kartvizitin hangi bilgilere yer verdiğini sizlerle detaylı bir şekilde paylaşmak istiyoruz.

Geçmişte insanlar birbirleriyle iletişim sağlamak için kartvizit yöntemini kullanıyordu. Fiziksel bir şekilde dağıtılan kartvizitte iletişim ve adres bilgilerine yer veriliyordu. Bir müşteri, bir firmaya ulaşmak istediğinde kartviziti inceleyebiliyordu ve o firma ile iletişime geçebiliyordu. Artık teknolojinin de gelişmesiyle beraber firma sahipleri veya şahıslar, dijital kartvizitten yararlanabiliyor. Bu kartvizit, fiziksel bir kartvizite göre birçok bilgiyi depolayabilirken yeni kartvizit almadan bilgileri güncelleme imkanı da sağlanıyor.

Dijital Kartvizit Bilgileri

Dijital kartvizit sahibi olmak isteyenler bu kartvizitte hangi bilgilerin yer aldığını araştırabilir. Bu kartta şu bilgiler bizlerin karşısına çıkıyor:

  • Kişisel bilgiler
  • Sosyal profiller
  • Firma bilgileri
  • Finansal bilgiler
  • Vekaletname bilgileri
  • İşbirliği bağlantıları

6 farklı kategori altında değerlendirilen bilgiler, kartvizit sahibi tarafından eklenerek bu şekilde müşterilerin bu bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmasına imkan sağlanıyor.

Kişisel Bilgiler

Dijital kartvizit bilgileri arasında yer alan kişisel bilgiler kısmı, kartvizit sahibinin kişisel bilgilerinin bulunduğu bir alan. Kişisel bilgiler kısmı, kullanıcının kendi bilgilerine yer verdiği bir alan. Bu alanda telefon numarası, iş telefonu, adres, web sitesi ve e-posta adresi gibi çeşitli bilgiler bulunuyor. Bu bilgiler sayesinde kartvizite ulaşan bir müşteri, kullanıcı ile hızlı bir şekilde irtibata geçebiliyor.

Sosyal Profiller

Daha pek çok özellik ile karşımıza çıkan HaydiKart, sosyal profiller kısmı ile de insanların dikkatini çeken bir uygulama. Bu profile erişen bir kullanıcı, sosyal profiller kategorisine girerek kartvizit sahibinin sosyal medya hesaplarına ulaşabiliyor. Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube gibi pek çok sosyal medya bağlantısı, burada bulunabilir.

Firma Bilgileri

Kullanıcılar için Dijital kartvizit bilgileri arasında yer alan bir diğer alan firma bilgileri kısmı olarak bizlerle buluşuyor olmakta. Bu kısmın amacı, firma hakkında çeşitli bilgilere yer veriliyor olması. Firma bilgilerine ek olarak fatura bilgileri hakkında da bu alanda çeşitli veriler yer alıyor. Kullanıcılar, HaydiKart’ı fatura kartı olarak da kullanarak kişi, fatura kesmek istediğinde fatura bilgilerini bu kart ile birlikte müşteriye yayınlayabilir.

Finansal Bilgiler

Kartvizit gibi kullanma olanağı tanıyan uygun fiyatlı ve profil bilgileri ücretsiz yenilenebilen HaydiKart, dijital bir profile sahip olmanın yolu. Bu kart ile beraber kavuşulan bir diğer özellik finansal bilgiler oluyor. Bazı kullanıcılar, farklı kullanıcılara kendi finansal bilgilerini paylaşmak isteyebilir. Bu kategori altında finansal veriler toplu bir halde bulunmakta. Müşteri, istediği finans bilgisini seçerek o bilgi üzerinden işlem uygulayabilecek. Finans bilgilerini yayınlamak için yapılması gereken tek şey QR kod, NFC veya profil bağlantısı paylaşmak.

Vekaletname Bilgileri

Kartvizit alanında olmazsa olmazlar arasında vekaletname bilgileri de bulunmakta. Vekaletname, bir kişinin farklı bir kişiye belirli durumlarda kendisi için işlem yapabilmesini sağlayan bir belge. Yazılı olarak nitelendirilen bu belge, kısacası başka bir kişiye yetki vermek için kullanılmakta. Dijital kartvizit bilgileri, fiziksel bir kartvizite göre dijital olması amacıyla daha fazla alana sahip olabiliyor. Bu doğrultuda vekaletname bilgilerine de yer verilebiliyor. Avukatlar ve müşavirler için bu bilgiler bu kategori altında yayınlanabilir.

İşbirliği Bağlantıları

Daha pek çok konuda etkili bir performans sunan HaydiKart, işbirliği bağlantıları paylaşımı konusunda da harika bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin Hepsiburada, Amazon, Trendyol ve bu gibi pek çok işbirliği bağlantısına bu kategori üzerinde yer verilebilir. Bu kullanıcı ile işbirliği yapmak isteyenler veya sponsorluk teklif etme talebinde bulunmak isteyenler hemen buraya gelip gerekli incelemeleri yapabiliyor ve başvuru sağlayabiliyor.

Özetle dijital kartvizit ile beraber kişisel bilgilere yer verilebilir, sosyal profiller eklenebilir, firma bilgileri sağlanabilir, finans bilgileri ile insanların ödeme yapmasına olanak tanınabilir, vekaletname bilgileri girilebilir ve işbirliği bağlantıları ile işbirliği yapılabilir. Bu gibi çeşitli özellikler ile insanların karşısına çıkan bu sistem, daha pek çok ayrıcalığa ev sahipliği yapıyor.

Bu yazıda sizlere HaydiKart dijital kartvizitin hangi kategorilere sahip olduğunu ve bu kategorilerde hangi bilgilere yer verilebildiğini açıkladık. Umarız bu konu sizler için faydalı bir içerik olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haydi, Haydi Kart'ı kullanmaya başla

Dijital kartvizit dünyasına Haydi Kart ile adım at, sınırsızca paylaşmanın ve Haydi Kart avantajlarının tadını çıkar.

7 gün ücretsiz deneme, kredi kartı gerektirmez.

Haydi Kart’ı, NFC teknolojisi kullanan akıllı telefona yaklaştırarak tüm bilgilerini paylaşabilirsin.

© 2023. Tüm hakları saklıdır. Vamos Dijital Ofis.

Start for free.

Nunc libero diam, pellentesque a erat at, laoreet dapibus enim. Donec risus nisi, egestas ullamcorper sem quis.

Let us know you.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar leo.